Vítejte na stránkách

                restaurace Maják v Budkově

Vážení zákazníci, otvírací dobu zatím ponecháváme v zimním módu a to:

Pondělí: zavřeno
Úterý: zavřeno
Středa: otevřeno od 11:00 do 21:00
Čtvrtek: zavřeno
Pátek:otevřeno od 11:00 do 23:00
Sobota: otevřeno od 11:00 do 22:00
Neděle: otevřeno od 12:00 do 21:00
V otvírací dny vaříme do 20:00
Těšíme se na Vás

 

Restaurace Maják Budkov

Představujeme Vám rodinnou restauraci Maják, která se nachází  v obci Budkov, ležící mezi Jemnicí a Moravskými Budějovicemi.

V dnešní hektické době plné stresu a starostí, hledáme častěji místa, kam se můžeme uchýlit do klidu a pohody. Proto jsme zvolili název Maják, abychom Vás navedli do klidného prostředí naší restaurace.

Představení restaurace

V prostorách restaurace se nachází pivnice s krbem pro cca 25 osob. Dále nabízíme žlutý nekuřácký salonek s kapacitou 25 míst, který je vhodný  pro menší rodinné či firemní akce. Dále velký sál, s kapacitou cca 60 míst, ve kterém dominuje velký bar. V tomto sále Vám můžeme nabídnout špičkovou zvukovou a světelnou techniku, projekce karaoke apod. Tento sál je využíván pro různá školení, rodinné, firemní a jiné společenské akce. V letních měsících otvíráme terasu, pro cca 30 osob.

Kuchyně

Naše kuchyně se skládá převážně z minutkové kuchyně. Jsou pro Vás připraveny i speciality např. krokodýl na másle, nebo žabí stehýnka. V jídelním lístku se nachází i měsíční nabídka, kde převažují pochoutky ze zvěřiny. Pochutnat si u nás můžete i v podobě denního menu.  Pro náročnější zákazníky umíme připravit rozmanité rauty ozdobené vyřezávkami z ovoce a zeleniny. Pro zájem jsme zahájili i službu cateringu.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme dobré pochutnání:o)

ERROR: Could not open data/Fotogalerie///cukrove melouny for reading!